aanbod
Verkocht LAATSTE UNIT
Het statige en goedgelegen "Project Gilson" is gelegen op het Kapitein Gilsonplein op de hoek van de Boudewijnlaan en de Leuvensestraat.
Het betreft het laatste handelspand, de andere panden zijn oa ingenomen door het Wit-Gele Kruis en binnenkort ook het Poetsbureau.
De laatste handelspand wordt verkocht in huidige staat : casco uitvoering.
Een goede bereikbaarheid met de nabijheid van onder andere het station en de snelweg is gegarandeerd. Het pand heeft goede zichtbaarheid en de stad Leuven is snel bereikbaar via de autosnelweg . Tevens ook voldoende parkeerplaats aanwezig + grote parking aan het station. Mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse parking beschikbaar.
HOEKPAND - maar liefst 393 m² - goede zichtbaarheid ! De panden worden verkocht in de huidige staat (ruwbouw-winddicht).
PRIJS : 299.000 € excl kosten en BTW
Contacteer het kantoor voor meer informatie op 011 39 90 50.
Verkocht Op het gelijkvloers van dit gebouw bevindt zich een commerciële ruimte van 87m². De ligging is uitstekend: midden in het centrum van Paal, vlakbij de autosnelweg. Het pand is als volgt opgebouwd: ontvangstruimte, handelsruimte, directiebureel, kitchenette, berging en toilet. Gedeeltelijk voorzien van airco. Door de uitstraling van het gebouw is de ruimte uitermate geschikt voor dienstverlening, kantoren of vrije beroepen. Voor de deur is er veel parkeergelegenheid.
EPC-score B.
Wg - Vg - Gmo - Gvv - Gvkr
voor meer info: info@jansenrealestate.be of 011/39.90.50
Verkocht Op slechts 50 m van een grote openbare parking bevindt zich dit voormalig postkantoor. Deze handelsruimte van 109.54m² met een brede vitrine is voorzien van aluminium schrijnwerk met dubbele beglazing. In het systeemplafond is een airco ingewerkt. Verwarming op aardgas. Keuken en sanitair zijn voorzien.
Aan de achterzijde (bereikbaar via sectionaalpoort) is er een privatieve parkeerplaats voorzien. Bijkomende troef is dat er indien gewenst een bovengrondse garage kan aangekocht worden. Naast de goede commerciële ligging in het centrum van Paal is het pand ook zeer goed bereikbaar door de oprit van de E313 op minder dan 1 km. Uiterst geschikt zowel voor handel als voor een kantoor. De vergunningsaanvraag om deze ruimte tot een woongelegenheid om te vormen is eveneens lopende.
EPC label: C
Wg - Vg - Gmo - Gvv - Gvkr
Voor meer inlichtingen of een bezoek mag u ons altijd contacteren op 011/39.90.50 of info@jansenrealestate.be
In het centrum van Beringen bieden wij dit goed onderhouden appartementsblok met 6 wooneenheden en een handelsgelijkvloers aan. Het gebouw is uitstekend gelegen, op wandelafstand van winkels, horeca, openbaar vervoer en alle belangrijke voorzieningen. Het handelspand beschikt over een brede vitrine en laat toelevering via de achterzijde van het gebouw toe. Alle appartementen beschikken over een terras aan de achterzijde en een parkeergarage per appartement. 5 van de 6 appartementen zijn momenteel verhuurd.
KENMERKEN:
- 6 appartementen (5x 2SLK, 1x 1SLK) met oppervlaktes van 84 tot 157m².
- gunstige EPC-scores (zie bijlagen)
- handelspand +/- 800m² met opslagruimte in de kelder
TROEVEN:
- goede residentiële verhuurmarkt
- topligging (markt en stadhuis op 100m)
- veel parkeergelegenheid in de onmiddellijke omgeving
- opdeling handelspand mogelijk mits vergunning
Wg - Vg - Gmo - Gvv - Gvkr
Contacteer ons voor meer informatie of een bezichtiging:
info@jansenrealestate.be of 011/39.90.50
Vrijblijvende waardebepaling
Alles begint bij een goede waardebepaling. Laat hier uw gegevens achter en wij beantwoorden uw aanvraag zo snel mogelijk.Vraag schatting aan
Keep me posted
Op zoek naar het ideale pand? Laat hier uw gegevens achter en we houden u op de hoogte van de nieuwste aanbiedingen.Schrijf je nu in
Verkocht Dit gebouw met 2 handelspanden en 2 ruime appartementen is gelegen op een uitstekende locatie in het recent vernieuwde centrum van Bree. Deze locatie geniet veel passage en biedt mogelijkheden voor een combinatie van commercieel en residentieel gebruik. Het perceel heeft een totale oppervlakte van 8a33ca.
Het eerste handelsgelijkvloers (momenteel een restaurant) met een oppervlakte van 142 m² en het bovenliggend appartement (203m²) met 3 slaapkamers zijn verhuurd. Het tweede handelsgelijkvloers (78m²) en het bijhorende appartement (145m²) zijn onmiddellijk beschikbaar. Het pand beschikt over een ruime kelder en een groot achterliggend terrein met toegang voor levering van goederen. Het buitenschrijnwerk in de voorgevel is reeds vernieuwd maar de niet verhuurde delen hebben een opfrisbeurt nodig.
Naast de parkeermogelijkheden op het eigen terrein zijn er voldoende openbare parkeerplaatsen en een ondergrondse parking op wandelafstand aanwezig.
Vg - Wche - Gmo - Gvkr -Gvv
Voor meer inlichtingen: 011/39.90.50 of info@jansenrealestate.be
BreeGebouw voor gemengd gebruik€ 1.400.000- Bewoonbare opp.: 793m²
- Grondopp.: 2,019m²
In een winkelgebied met in de onmiddellijke omgeving tal van grote ketens (Lidl, Delhaize, C&A, JBC... ) ligt dit mooie handelspand met een commerciële toplocatie. Met een winkelgelijkvloers van 257m² en een bovenverdieping van 56m² is dit pand geschikt voor talloze bestemmingen. Verwarming door middel van aardgas, PV-installatie aanwezig.
Opslag- en/of bijkomende commerciële ruimte is beschikbaar in de kelder (+/-140m²). Deze is toegankelijk via een trap en via een goederenlift.
Naast het handelsgedeelte beschikt het pand ook over een ruime en goed afgewerkte woning met tuin. De woning heeft 3 slaapkamers, waarvan één met dressing. De woonoppervlakte bedraagt 121m² op het gelijkvloers, 93m² op de eerste verdieping en 48m² op de tweede verdieping. Ook het privégedeelte beschikt over een kelder (78m²).
Aan de achterzijde van de woning geeft het overdekt terras uit op de onderhoudsvriendelijk aangelegde tuin met tuinhuis.
Het perceel van 20a19ca biedt voldoende parkeergelegenheid met 8 parkeerplaatsen aan de weg en privé parkeergelegenheid aan de achterzijde. Er is nog mogelijkheid om uit te breiden op het terrein.
De laatste 14 jaar baat men hier een zeer goed draaiende dierenspeciaalzaak uit. De overname van het handelsfonds is ook bespreekbaar.
EPC: X
Voor meer info of een bezichtiging kan u ons contacteren op 011/39.90.50 of info@jansenrealestate.be
Dilsen-StokkemCommerciële building€ 849.000- Bewoonbare opp.: 835m²
- Grondopp.: 6,376m²
Ontdek dit uitzonderlijk gelegen commercieel pand, strategisch gelegen langsheen de Rijksweg in Dilsen-Stokkem. Dankzij de hoge zichtbaarheid en uitstekende bereikbaarheid is deze site de ideale locatie voor diverse commerciële activiteiten of een toekomstgerichte projectontwikkeling.
Op een perceel van ruim 6376m², met maar liefst 55m straatbreedte, ligt dit handelspand met een oppervlakte van ruim 835m². Deze locatie biedt een uitstekende bereikbaarheid met ruime parkeermogelijkheden.
KENMERKEN PAND:
- oppervlakte: 835m²
- vitrine: 35m
- uitbreidingsmogelijkhedenTROEVEN:
Voor meer info: 011/39.90.50 of info@jansenrealestate.be
- ruim perceel met tal van mogelijkheden
- geschikt voor projectontwikkeling (onder voorbehoud van vergunningen)
Deze site biedt een unieke kans voor ondernemers, investeerders of projectontwikkelaars die op zoek zijn naar een toplocatie met groeipotentieel.
Nieuw Dit zeer ruim handelshuis, heeft gelijkvloers een grote winkelruimte en boven een ruim gerenoveerd woongedeelte met 3slpk en is er tevens een apart magazijn! Hier kan men een mooie handelszaak uitbaten.
De winkel werd uitgebaat als “vijverwinkel”, u vindt hier al uw benodigdheden voor uw vijver. Op heden worden de voorraden verkocht. Er is een magazijn aanwezig van ongeveer 125m². Gelegen op een strategische en commerciële ligging tav Geel Centrum / Mol en Meerhout. Wenst u hier uw eigen handelszaak uit te baten, dan is dit zeker een bezoekje waard.
Diverse open ruimtes en diverse mogelijkheden. U heeft plannen en zoekt een geschikt commercieel pand, kom zeker een kijkje nemen.
Indeling:
- Gelijkvloers: winkelruimte met een apart bureel, diverse opslagruimte, wc, keuken en achteraan magazijn/polyvalent bijgebouw.
- 1ste verdieping: het woongedeelte met een zeer ruime leefruimte met eetplaats en zithoek. Tevens een bergruimte/wasplaats aanwezig en badkamer met zowel ligbad als inloopdouche. Er zijn 3 slaapkamers aanwezig en een ook een aparte dressingruimte.
- 2de verdieping: een zolder dewelke bereikbaar is met een vaste trap. Geschikt voor residentieel gebruik of opslag.
Er is bovendien een mooie zwemvijver met terrasgedeelte en tevens een andere vijver aanwezig hetgeen samen een mooi binnen- en relax ruimte/gedeelte vormt. Dit pand iets voor u, laat het ons weten. Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kan u steeds contacteren. Wij ontzorgen je ook voor de verkoop van je huidige woning of handelspand! Voor meer uitleg helpen we je graag verder. Bel op 011 39 90 50 of info@jansenrealestate.be.
Verkocht Gelijkvloerse praktijk/kantoorruimte van 200m² gelegen aan de rand van het centrum van Genk.
Het pand is als volgt opgebouwd: onthaal met ontvangstruimte, 5 praktijk/kantoorruimten (waarvan 1 met kitchenette), 2 bergruimten (archief/opslag/...) en 2 toiletten. Het pand is voorzien van airco en wordt verwarmd met een warmtepomp. Deze ruimte is uitermate geschikt voor dienstverlening, kantoren, vrije beroepen of kan na bestemmingswijziging ingericht worden als appartement.
In 2013 werden de muren en de vloeren gerenoveerd.
De gemeenschappelijke kosten bedragen 126 euro per maand.
Voor dit pand is er een EPC-attest met label B.
Voor de deur en om de hoek is er veel parkeergelegenheid.
De ligging is uitstekend: rustig gelegen vlak aan het centrum van Genk en vlakbij de autosnelweg.
Bent u op zoek naar een gelijkvloerse kantoorruimte in een centrale en rustige omgeving?
Contacteer ons gerust voor informatie of een bezichtiging via info@jansenrealestate.be of 011 39 90 50.
Wij ontzorgen je ook voor de verkoop van je huidig pand! Voor meer uitleg helpen we je graag verder!
Verkocht Dit handelspand met ruime etalage is gelegen in de Molenstraat, in het commerciële centrum van Genk, op een terrein van +/- 484m².
Het gelijkvloers (+/- 159m²) bevat naast de winkelruimte met etalage ook nog een keuken, sanitair, een bureelruimte en bergruimte. Op de bovenliggende verdiepingen is er nog meer ruimte voor stockage maar hier kan eventueel ook woongelegenheid gecreëerd worden.
De verwarming gebeurt met aardgas. Het buitenschrijnwerk is voorzien van dubbele beglazing. Kleine kelder aanwezig.
Kenmerken :
totale oppervlakte +/- 280m²
verwarming op aardgas
lichtstraat in winkelruimte
instapklaar
Wg – Vg – Gmo – Vkr – Gvv
voor meer inlichting: info@jansenrealestate.be of 011/39 90 50
Verkocht Mooi, gezellig en zeer goed onderhouden horecapand met ruime woonst, tuin en parking.
Open bebouwing op 09a 42ca.
Momenteel is de gelijkvloerse verdieping volledige in gebruik als zeer goed draaiend restaurant (vergunning voor afgeleverd), sanitair, keuken en berging en is er een zeer ruim appartement voorzien op de verdieping, bestaande uit living, keuken, badkamer, 3 slaapkamers.
De centrale verwarming is voorzien op gas.
EPC: label B.
Basis KI: € 1.888.
Bouwjaar: 1991.
Bezichtigen na afspraak via ons kantoor.
(Vg - Wg - Gmo - Gvkr - Gvv)
Op zoek naar een handelslocatie in hartje Genk?
Residentie Beekhof, gelegen op de Winterslagstraat in het centrum van Genk, biedt twee gelijkvloerse handelspanden van 223m² en 203m².
Hedendaags design, energie efficiëntie en ergonomie zijn kernwoorden die de basis vormen en als een rode draad door het volledig concept lopen.
Dit handelspand ligt aan de rechterkant en heeft een vloeroppervlakte van 223m² met een terras van 44m². Ondergronds zijn er voldoende autostaanplaatsen voorzien. De gemeenschappelijke tuin, ontworpen door een tuinarchitect, biedt een oase van rust en is een genot voor het oog. Het privé-terras van 44 m², exclusief toegankelijk voor de eigenaars/medewerkers van dit handelspand, wordt standaard voorzien van klinkers, hagen en beplanting.
KENMERKEN HANDELSGELIJKVLOERS:
- ca. 223m² + 44m² terras
- open betonstructuur: mogelijkheid om in te delen naar eigen wens
- veel lichtinval: grote glaspartijen aan voor- en achterzijde van het gebouw
- hoogwaardige isolatie, hoogrendementsglas
- keuze tussen casco of volledig afgewerkte oplevering
OPTIONELE AFWERKING:
- 35 zonnepanelen (energiescore A met E-peil 25 haalbaar mits zonnepanelen en juiste technieken zoals warmtpompen)
- pleisterwerken, chape, keramische vloertegels
TROEVEN:
- Toplocatie in Genk-centrum
- Ruimte voor eigen indeling en afwerking
- Zeer laag energielabel haalbaar
- Voldoende ondergrondse autostaanplaatsen
Wg – Vg – Gmo – Gvkr – Gvv
Interesse in deze unieke kans? Bel 011/39.90.50 voor een afspraak.