Industrieel gebouw te huur € 970

Marcel Habetslaan 30 3600 Genk 180 m²

Beschrijving

Laatste beschikbare KMO-unit in het nieuwbouwproject "DE TOEKOMST" gelegen op de bedrijfszone Genk-Noord, tussen de Marcel Habetslaan en de Toekomstlaan. Hier zijn 17 KMO-units gebouwd waarvan deze laatste een oppervlakte heeft van 150m² met een tussenvloer van ca. 30m². 

Deze hoekunit is voorzien van een mooie glaspartij en wordt opgeleverd met een basisinrichting (elektriciteit en verlichting). 

Je komt hier als bedrijf niet terecht in een traditionele KMO-zone. De Marcel Habetslaan is een ouder stukje Genk en staat bekend om zijn oude ingenieurs- en directeurswoningen uit de mijnperiode begin 20e eeuw. Geïnteresseerde huurders vestigen zich dus op een echt atypisch bedrijventerrein, tussen het onroerend erfgoed en vlakbij La Biomista.

Meer info: +32 (0)11 39 90 50 of info@jansenrealestate.be

Bezoek onze website https://www.jansenrealestate.be/de-toekomst/4337843/ voor het volledig overzicht van beschikbaarheden en prijzen in dit project.

Pandgegevens